יבוא אביזרי רכב

איך לא הכרנו את זה קודם? פטנטים מקצועיים לרכב

עולם תיקוני הרכב עולה בשנים האחרונות מדרגה, כאשר שפע של פתרונות ופטנטים חדשים יוצאים אל השוק וחלקם נוצרו על ידי יצרניות הרכב עצמן מתוך מטרה לפתור תקלות קיימות בדרך הקלה והמהירה ביותר. לכן אצל יבואן אביזרי רכב מוביל לרוב תגלו מספר פתרונות יצירתיים במיוחד שאפשר לרכוש לטובת השימוש במוסך וכך להגדיל את היקף ביצוע התיקונים הפשוטים ולחסוך זמן רב של עבודה. אם אתם מוסך המחפש אחר אביזרים לרכב בזול תוכלו לבדוק מה חדש במלאי של היבואן ומהו המוצר האחרון שהושק על ידי אחת מחברות הרכבים.

3 פטנטים שמתאימים לנהגים עצמאיים, למוסכים מכל הסוגים ולחנויות מוצרי רכבים

טבליות למתיז שמשות – תחליף ריחני לנוזל השמשות המסורתי, שמנקה ביעילות הרבה יותר גבוהה את שמשת הרכב, מונע אבנית במים ומשאיר ניחוח הדרים. במקום לרכוש נוזל שמשות לרכב שככל הנראה יספיק למילוי פעמיים בלבד, ניתן לרכוש חבילת טבליות מתאימה של יצרן הרכב שלכם, שתספיק לטווח הרבה יותר ארוך ובכך תחסוך בהוצאה עבור כל נהג.

מיני בוסטר לרכב 12V 18000mAh – נהגים רבים שלא מצליחים להתניע בעקבות התרוקנות המצבר, זקוקים לא רק לרכב שיתנדב לעזור אלא גם לכבלים שלא תמיד קיימים בהישג יד. המיני בוסטר המהפכני מאפשר למחלץ לשאת איתו ערכת התנעה ניידת ולהתחבר באמצעותה ישירות למצבר הרכב התקוע כדי להניע ולהביא אותו מיד למוסך.

ערכת מלחם גז מקצועי משולב אויר חם ומבער ROBURN – כל מוסך שנדרש לביצוע עבודת הלחמה מסוימת חייב שתהיה לו את האפשרות לביצוע חלק ואיכותי בזמן קצר שלא גורע ממשך העבודה. המלחם נייד ללא חיבור פיזי לחשמל או מקור כוח אחר בזמן העבודה והוא מגיע עם טווח ראשים רחב ומחבת המסה מיוחדת.

טווח מוצרי הפטנט המסופקים באמצעות יבוא אביזרי רכב הינו גדול במיוחד ומאפשר לכל נהג על הכביש להגיע לכדי נהיגה נוחה ואפקטיבית אך גם להפוך את עולם הטיפולים והתיקונים ליעיל ונוח במיוחד, באמצעות רכישה של מבחר מוצרי פטנט מיוחדים שמסופקים על ידי היבואן.  

זקוקים לאביזרי רכב שונים? איכות גבוהה חשובה לכם, כמו גם שירות מקצועי ומחירים אטרקטיביים? ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע"מ היא הכתובת המתאימה עבורכם. החברה מתמחה בייבוא ובשיווק של אביזרים שונים לרכב, בהתאמה מלאה למגוון רחב של צרכים. לקבלת פרטים אודות דרכי יצירת הקשר השונות עם נציגי החברה, לחצו כאן.

1