על שיפוץ פנסים לרכב

פנסי הרכב שלכם כבר דהויים? הגיע הזמן לשפץ אותם. עם חברת ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע"מ תוכלו לרכוש את כל המוצרים הנדרשים עבור שיפוץ פנסים לרכב, החל מחומרים המחדשים את הפנסים ומסירים שריטות ועד לחומר הגנה מיוחד וייעודי כציפוי פנסים לרכב.


הצורך בשיפוצים של פנסי הרכב


פנסי הרכב שלכם עשויים מפלסטיק שהינו חומר בעל יכולת מוגבלת להתמודד מול נזקי סביבה וטבע, כמו קרינת ואור שמש, חום, אבק לכלוך, חלקיקים עפים ברוח ועוד. לכן יצרניות הרכבים מחזקות את כיסוי הפנסים באמצעות תוספים שונים המעניקים לפלסטיק עמידות טובה מפני נזקים שונים. הבעיה היא שלאחר מספר בודד של שנים התוספים בכיסוי הפלסטיק של הפנס מתחילים להישחק ולהתבלות. מצב זה הופך את כיסוי הפלסטיק לפגיע בפני נזקי סביבה והוא נוטה לדהות, להתערפל, להתעכר, להתחמצן ולהצהיב. כך נפגמת איכות פיזור האור של נורות הפנסים וגם נפגם המראה האסטטי של הרכב. הפתרון לבעיה זו יכול להיות החלפת הפנסים בחדשים אלא שמחירם יכול להגיע לאלפי שקלים. מנגד, ישנו פתרון נוסף לבעיה זו שהינו יעיל וזול, בדמות שיפוץ פנסי הרכב באמצעים פשוטים, לא יקרים וקלים ליישום.


אמצעים לשיפוץ וחידוש פנסי רכב


יש מספר דרכים לשיפוץ וחידוש פנסי הרכב, הכוללות בין היתר:

  • חומר מחדש ומסיר שריטות, ייעודי לפנסי רכב, המוצע למכירה באתר שלנו. מדובר בתכשיר פוליש איכותי אשר בעזרת סמרטוט נקי יש למרוח על גבי כיסוי הפנס ולהסירו לאחר זמן מוגדר מפני השטח עם מטלית יבשה.

  • הוספת ציפוי מגן - מוצע אף הוא למכירה באתר שלנו, קל ליישום על גבי הכיסוי של פנסי הרכב. חומר הגנה זה סותם חריצים ושריטות בפלסטיק ומעניק לו שכבת הגנה חדשה מפני פגעי הסביבה ומזג האוויר.


הזמנת חומרי שיפוץ לכיסוי פנסי הרכב


להזמנת חומרי שיפוץ לכיסוי פנסי הרכב וקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי, הגיעו לחנות שלנו במפרץ חיפה או צרו קשר עם מרכז הזמנות ארצי של חברת ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע”מ בטלפון 04-8405533.

1